DIVAN.TV - Телебачення нового покоління на ваших пристроях

Понад 180 телеканалів, включаючи HD-канали, а також архів фільмів, серіалів, мультфільмів у високій якості на телевізорі, планшеті, смартфоні і комп'ютері одночасно. Отримайте у нас свій промокод для безкоштовного користування на 14 днів!

Не встигли подивитися футбольний матч улюбленої команди? Не питання! Запис трансляцій доступний для вас протягом 14 днів.

Крім інтерактивного ТВ на всіх пристроях, ви також отримаєте:

  • Онлайн-кінотеатр - величезна бібліотека фільмів (бойовики, комедії, 18+ та ін. жанри) та щоденне оновлення ТВ-архіву: без реклами, дивіться улюблені шоу коли вам зручно.
  • Система рекомендацій - авто добірка фільмів і передач, які Вам точно сподобаються!
  • Безлімітне користування DIVAN.TV для абонентів мобільного зв'язку Київстар та Lifecell * - частина телеканалів і відео надається без передплати та плати за трафік.DIVAN.TV — ДИВИСЬ БЕЗКОШТОВНО 14 ДНІВ!

БЕЗ КОНТРАКТІВ, ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОКЛАДКИ КАБЕЛЮ

Дивіться вдома, в гостях, транспорті, відрядженні, на відпочинку або в подорожі.

Цілодобово в будь-якій точці світу.

БІЛЬШЕ 50 000 ФІЛЬМІВ, СЕРІАЛІВ, МУЛЬТФІЛЬМІВ НА РІК

З щоденним оновленням. Без реклами і доплат за окремий фільм

Найкраще світове кіно в бездоганній якості і озвучці. Позбавтеся від необхідності йти в кінотеатр - обирайте краще у нас!

170+ ТЕЛЕКАНАЛІВ НА ЛЮБИЙ СМАК

24/7, в будь-якому місці де є інтернет.

Преміальні добірки інформаційних, розважальних, фільмових, дитячих, музичних, спортивних, пізнавальних, еротичних, а також телеканалів на іноземних мовах.